Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Quartermasters, Brancepeth

Snadná online rezervace Quartermasters a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Brancepeth bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Quartermasters (Prázdninové domy), ubytování Brancepeth, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Quartermasters. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Quartermasters může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Quartermasters se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Quartermasters vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

8.8

Quartermasters (Prázdninové domy), Brancepeth

Brancepeth Castle, Brancepeth, Brancepeth, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Quartermasters
Quartermasters 1Quartermasters 2Quartermasters 3Quartermasters 4Quartermasters 5Quartermasters 6Quartermasters 7Quartermasters 8Quartermasters 9Quartermasters 10Quartermasters 11Quartermasters 12

Located in Brancepeth in the Durham region, Quartermasters is a property featuring free WiFi. The accommodation is 27 km from Newcastle upon Tyne.

The holiday home is fitted with a TV. The holiday home also provides guests with a fully equipped kitchen with an oven and a toaster, a dining area and a bathroom.

Durham is 7 km from the holiday home, while Middlesbrough is 32 km from the property. The nearest airport is Newcastle International Airport, 34 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Quartermasters)

Služby na recepci

Úschova zavazadel, Individuální přihlášení/ odhlášení

Různé

Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Quartermasters)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Quartermasters)

Upozorňujeme, že celá platba za rezervaci musí být uhrazena před příjezdem. Cottages.com Vám zašle potvrzení s detailními údaji o platbě. Poté, co bude přijata celá platba, obdržíte e-mail s informacemi o objektu včetně adresy a místa vydání klíčů.